Czym jest firma Rating Captain i dlaczego bada opinie? SEOSEM24 i inne agencje SEO z Krakowa wyróżnione

Rating Captain to przedsiębiorstwo, które zostało założone we Wrocławiu i specjalizuje się w budowaniu reputacji firm. Specjaliści wykorzystują do tego sztuczną inteligencję, a także technologię analizy big data. Rating Captain to także aplikacja, która powstała z inicjatywy Mateusza Piwnickiego oraz Karola Bocheńskiego — twórców przedsiębiorstwa. Pozwala ona przewidywać zachowania konsumentów i dbać o pozytywny wizerunek firm oraz produktów. Dzięki Rating Captain możliwa staje się automatyzacja obsługi negatywnych opinii. Firma Rating Captain stworzyła ranking opinii, SEOSEM24 zajęło w nim pierwsze miejsce, a kolejne lokaty należą do firm, takich jak: Delante, Invette, Justldea oraz SEO4.net. Odpowiedź na pytanie, dlaczego firma Rating Captain postanowiła stworzyć ranking opinii jest prosta: któż inny mógłby to zrobić, jeśli nie specjaliści od budowania reputacji firm? Wykorzystując zaawansowane narzędzie analityczne, takie jak Reviews Audits, fachowcy z Rating Captain przeprowadzili szczegółowe audyty firmowych profili agencji SEO z Krakowa. Serdecznie gratulujemy wygranej SEOSEM24. Opinie to bardzo mocna strona firmowego profilu agencji z pierwszego miejsca. Poza agencją SEOSEM24 gratulujemy oczywiście pozostałym wyróżnionym w rankingu firmom.

Tak w skrócie wygląda ranking opinii:

 1. SEOSEM24,
 2. Delante,
 3. Invette,
 4. Justldea,
 5. SEO4.net

Czym jest narzędzie Reviews Audit? Opinie SEOSEM24 i TOP5 agencji SEO z Krakowa pod lupą

Narzędzie Reviews Audit jest wykorzystywane do analizowania firmowych profili. Dzięki niemu możliwe było przeprowadzenie szczegółowych audytów wizytówek firmowych w Google Maps, a także sklasyfikowanie agencji SEO z Krakowa w rankingu opinii. SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net mają profile w Google Maps, które zostały przebadane przez specjalistów z Rating Captain. Wzięli oni  pod uwagę aspekty, takie jak:

 • matryca zaufania,
 • liczba profili,
 • jakość recenzji,
 • szczegółowe dane o ocenach oraz opiniach,
 • widoczność
 • ton ekspresji,
 • słowa kluczowe, a także
 • czas oczekiwania na odpowiedzi na opinie.

Reviews Audit jako narzędzie jest wyposażone w pasek wyszukiwania, w którym można znaleźć wszystkie profile ocen oraz opinii. SEOSEM24 jako najlepsza agencja SEO z Krakowa, a także pozostałe agencje zostały dzięki temu narzędziu wnikliwie przeanalizowane, a wynik audytu został opublikowany w przystępnej formie.

Fachowcy z Rating Captain współpracują z twórcami wspomnianego narzędzia analitycznego Reviews Audit. Dzięki temu możliwe stało się szczegółowe przebadanie opinii i sposobu zarządzania nimi. Twórcy Reviews Audit współpracują także z Brand24. Sporym atutem Reviews Audit jako narzędzia jest fakt, że jest ono bezpłatne oraz całkowicie bezpieczne. Każda osoba, a także firma, która chce skorzystać z tego narzędzia, nie musi obawiać się bowiem przecieku danych. Skorzystanie z Reviews Audit jest zatem doskonałym sposobem, aby sprawdzić, jak konkretne firmy wyglądają na tle konkurencji, jeśli chodzi o opinie.

Jak wyglądają dobrze zarządzane opinie? SEOSEM24 na pierwszym miejscu w Krakowie

Firmowy profil, za który agencja SEOSEM24 została nagrodzona w rankingu opinii, charakteryzuje się przede wszystkim tym, że:

 • opinie pojawiają się licznie i regularnie,
 • średnia długość opinii o SEOSEM24 wskazuje na zaangażowanie klientów,
 • średnia ocen jest bliska 5.0 lub równa,
 • czas oczekiwania na odpowiedź jest krótki,
 • pojawiają się także negatywne opinie.

Jak wyglądają wyniki rankingu opinii? SEOSEM24 na TOP1 w Krakowie

W rankingu opinii SEOSEM24 jest na pierwszym miejscu nieprzypadkowo. Poniżej prezentujemy wyniki audytów wszystkich najlepiej pozycjonowanych profili firmowych, które należą do agencji SEO. Poniższe informacje uzasadniają nie tylko same wyróżnienia, ale również kolejność w rankingu TOP5 agencji SEO w Krakowie. Wspomnijmy jeszcze, że dane na temat agencji SEO, które publikujemy poniżej, były aktualne w dniu tworzenia rankingu, czyli 26.06.2021

Pierwsze miejsce w rankingu opinii: SEOSEM24 zawdzięcza liczbie opinii: 246, średniej ocenie: 4.95, a także wielu poszczególnym parametrom, które bada narzędzie Reviews Audit. Z całym rankingiem zapoznać się można na oficjalnej stronie internetowej Rating Captain. Dzięki tak dobremu wynikowi w rankingu SEOSEM24 została umieszczona w klasie “A” na tablicy zaufania. Co ważne profil SEOSEM24 to nie tylko oceny. Opinie o SEOSEM24 w zdecydowanej większości są merytoryczne. Klienci chętnie dzielą się na profilu swoimi spostrzeżeniami.

Agencja SEOSEM24 specjalizuje się w analityce internetowej, różnorodnych audytach, marketingu treści, kampaniach reklamowych, szkoleniach oraz tworzeniu i pozycjonowaniu stron www.

SEOSEM24 opinie logo.

Drugą w rankingu opinii agencją SEO jest Delante Kraków. W tym wypadku liczba opinii wyniosła: 172, a średnia ocena: 4.82. Agencja SEO ze względu na uzyskane rezultaty została zaliczona do klasy “B” na tablicy zaufania.

Agencja Delante specjalizuje się głównie w pozycjonowaniu stron internetowych, optymalizacji treści, które już istnieją, a także wdrażaniu nowego i wartościowego link buildingu. Dodatkowo Delante zajmuje się również działaniami analitycznymi.

Delante logo.

Invette to agencja SEO, która zajęła trzecie miejsce. 48 opinii oraz średnia ocen: 4.45 pozwoliły zaliczyć tę markę do klasy “C” na tablicy zaufania. Zdaniem twórców rankingu opinii, właściciele Invette powinni zadbać o to, aby podniosła się średnia ocen.

Specjalizacją agencji SEO Invette jest pozycjonowanie oraz audyt SEO. Warto wspomnieć również o kampaniach Google Ads, Allegro Ads, a także prowadzeniu mediów społecznościowych, marketingu treści, zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu stron www i sklepów internetowych.

Invette logo.

Justldea to agencja, która w rankingu opinii zajęła czwartą pozycję. Z wynikiem 78 opinii oraz rewelacyjną średnią ocen: 5.0, Justldea zmieściła się na tablicy zaufania w klasie “A?”.

Agencja Justldea oferuje nie tylko tworzenie stron internetowych, ale również sklepów. Dodatkowo świadczy usługi SEO, marketing treści, kampanie reklamowe, działania PR oraz zajmuje się ekspansją na rynki zagraniczne.

Just idea logo.

Piątą agencją SEO wyróżnioną w rankingu jest SEO4.net. Agencja SEO osiągnęła wynik 43 opinii oraz średnią ocen: 5.0. W związku z tym została ona zaliczona do klasy “B?” na tablicy zaufania. Pomimo że SEO4.net może pochwalić się doskonałą średnią ocen, mała liczba opinii sprawiła, że ta agencja znalazła się dopiero na piątym miejscu. Mimo to serdecznie gratulujemy marce SEO4.net, a także wszystkim, które znajdują się wyżej w rankingu opinii. SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net

SEO4.net to agencja, której oferta obejmuje optymalizację, audyt stron internetowych, tworzenie stron www oraz kampanie Google Ads.

SEO4 logo.

Jakie korzyści mają agencje SEO z wyróżnienia w rankingu opinii? SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea i SEO4.NET

Agencje SEO wyróżnione w rankingu opinii przede wszystkim zwróciły na siebie uwagę serwisów specjalistycznych. Dzięki temu zyskują rozgłos, a także podnosi się poziom zaufania do tych firm ze strony przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

W konsekwencji tego, że zostały opublikowane artykuły na temat agencji SEOSEM24, opinii zaczęło pojawiać się na firmowym profilu jeszcze więcej. Większa liczba opinii jest konsekwencją jeszcze większego napływu klientów. Dla przykładu zaczęły pojawiać się artykuły takie jak ten, który dotyczy w tym wypadku wygranej w rankingu agencji SEO spośród całej Polski. Po opublikowaniu wyników klasyfikacji przez Rating Captain, zainteresowanie usługami SEOSEM24 jeszcze bardziej wzrosło.

Wyróżnienie w rankingu opinii SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net to również okazja do poznania sugestii dotyczących wizytówek. Oczywiście specjaliści z agencji marketingowych mają sporą wiedzę na temat zarządzania firmowymi profilami, ale dzięki sugestiom od narzędzia Reviews Audit widać jak na dłoni, co jeszcze można poprawić.

Wyróżnienie w rankingu opinii to również dla wszystkich specjalistów oraz pracowników firm z TOP5 w Krakowie potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności. Faktem, że specjaliści pracowali w wyróżnionej w prestiżowym rankingu agencji SEO specjaliści, mogą pochwalić się w CV.

Dlaczego ważne jest odpowiednie reagowanie na negatywne opinie? SEOSEM24 wzorem dla innych firm

Opinie negatywne potwierdzają wiarygodność. Wiele osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty konkretnego usługodawcy rozpoczyna research od sprawdzenia negatywnych opinii. SEOSEM24 jest wzorem do naśladowania także w kwestii postępowania nieprzychylnymi recenzjami. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych agencji SEO SEOSEM24 jest wiarygodne i pojawia się pod jej firmowym profilem nieznaczna ilość negatywnych recenzji. Osoby, które zarządzają firmową wizytówką, odpisują z zaangażowaniem zarówno na negatywne, jak i pozytywne komentarze. Sytuacje, w których klienci mają jakiekolwiek obiekcje dotyczące wykonanej usługi, nigdy nie powinny być bowiem ignorowane. Wizerunek otwartego na krytykę usługodawcy to cecha, którą odznacza się w rankingu opinii. SEOSEM24.

Podsumowanie na temat rankingu opinii. SEOSEM24

Ranking opinii stworzony przez firmę Rating Captain wygląda następująco:

 1. SEOSEM24,
 2. Delante,
 3. Invette,
 4. Justldea,
 5. SEO4.net

W rankingu pod uwagę wzięte zostały najlepiej pozycjonowane wizytówki Google Maps wszystkich agencji SEO z Krakowa. Dzięki szczegółowemu zbadaniu opinii możliwe stało się nie tylko wyłonienie najlepiej zarządzanych profili firmowych, ale również sklasyfikowanie ich. Specjaliści z Rating Captain dzięki współpracy z autorami narzędzia Reviews Audit mają możliwość przeprowadzenia szczegółowych audytów. Jeszcze jakiś czas temu twórcy wrocławskiej platformy stworzyli ranking agencji SEO, które według opinii znajdują się w TOP10 w Polsce. Zarówno w powyżej opisanym rankingu, jak i tym dotyczącym firm z całego kraju, na pierwszym miejscu znajduje się agencja SEOSEM24.

Dodaj komentarz